Čís. položky 138-068806/0001

Johann Oberer, Österreich 19. Jhdt.

Johann Oberer, Österreich 19. Jhdt. - Obrazy

Blumenstück mit Vogelnest, signiert Joh. Oberer, Öl auf Holz, 18 x 15 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

07.01.2020 - 11:06

Vyvolávací cena:
EUR 2.500,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.01.2020 - 11:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online