Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-068821/0013

Heinrich Krenes

(Wien 1874 geb.) Sommertag, signiert Krenes, Aquarell auf Papier, 32 x 27 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

21.01.2020 - 10:07

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Heinrich Krenes

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 21.01.2020 - 10:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online