Čís. položky 138-070591/0001

Caravaggio, Nachfolger

Caravaggio, Nachfolger - Obrazy

Judith mit dem Haupt des Holofernes, Öl auf Leinwand, 180,5 x 102 cm, gerahmt

21.01.2020 - 10:50

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

Caravaggio, Nachfolger

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.01.2020 - 10:50
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online