Čís. položky 195-038368/0003

Christian Ludwig Attersee *

(Preßburg 1940 geb.) Netzwerk, signiert und datiert unten rechts: (19)94, Serigrafie-Offsetdruck (Auflage ca. 500), ca. 31 x 22 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

23.01.2020 - 15:35

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Christian Ludwig Attersee *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 23.01.2020 - 15:35
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.01. - 23.01.2020