Čís. položky 138-069877/0002

A. Reinisch, um 1920

A. Reinisch, um 1920 - Obrazy

Blumenstrauß in Glasvase, signiert und datiert Ar. Reinisch 1922, Aquarell auf Papier, 39,5 x 34 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

04.02.2020 - 10:18

Vyvolávací cena:

A. Reinisch, um 1920

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.02.2020 - 10:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online