Künstler um 1900
, rückseitig betitelt "L'ile de Batz, (Bretagne), undeutlich monogrammiert, Öl auf Leinwand, ca. 21,5 x 35 cm, gerahmt
17.02.2020 - 10:18
- Vyvolávací cena:
Künstler um 1900
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 17.02.2020 - 10:18 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 06.02. - 17.02.2020 |