Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-060664/0001

Konvolut Aquarelle, Österreich 19. Jahrhundert

Disteln, Felsen, Strand, Prager Pulverturm, 5 Blatt, z. T. signiert A. Kaufmann, L. Schwarz, Aquarell auf Papier, max. 25 x 36 cm, Passep., o. R., (5) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

20.06.2017 - 15:20

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Aquarelle und Miniaturen
Datum: 20.06.2017 - 15:20
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online