Čís. položky 138-070313/0001

Karl Vukovic *

(1897-1973) Alpenblumen und Kornmandl, beide signiert K. Vukovic, Öl auf Karton, je 18 x 22 cm, gerahmt, (2) (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

14.04.2020 - 15:21

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Karl Vukovic *

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.04.2020 - 15:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online