Čís. položky 195-037558/0004

Rafaela Mittendorfer

Rafaela Mittendorfer - Klenoty, umění a starožitnosti

(20. Jahrhundert) Ohne Titel, signiert und datiert unten rechts: (19)92, rückseitig beschriftet, Collage/Mischtechnik auf dünnem Karton, ca. 65 x 50 cm, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

20.05.2020 - 15:11

Dosažená cena: **
EUR 60,-
Vyvolávací cena:
EUR 60,-

Rafaela Mittendorfer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 20.05.2020 - 15:11
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online