Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067226/0003

Johann Holmstedt

(Schweden 1851-1929) Fjordlandschaft, signiert J. Holmstedt, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

25.06.2020 - 15:03

Cena:
EUR 2.070,-

Johann Holmstedt

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Obrazy
Online do: 25.06.2020 - 15:03
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online