Čís. položky 193-016532/0002

Jakob Canciani

Jakob Canciani - Umění, starožitnosti, šperky

(Villach 1820-1891) "Faakersee mit Mittagskogel", signiert Canciani Villach, Öl auf Leinwand, 84,5 x 148 cm gerahmt, Keilrahmen drückt durch, partiell mit Oberflächenmängel sowie partiell gering restauriert

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

17.06.2020 - 11:53

Vyvolávací cena:
EUR 4.500,-

Jakob Canciani

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 17.06.2020 - 11:53
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online