Čís. položky 139-105458/0035

Tsuba,

Tsuba, - Starožitnosti

Japan, 19. Jh., shakudo, mokko-gata, vergoldeter Reliefdekor, 7,2 x 6,3 cm

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

24.06.2020 - 15:14

Vyvolávací cena:

Tsuba,

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 24.06.2020 - 15:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online