Čís. položky 195-038576/0004

Franz Schwetz *

(Salzburg 1910-1969 Innsbruck) Morgensonne im Gebirge, signiert unten links: Schwetz, rückseitig betitelt, Öl auf Pressplatte, ca. 63,5 x 77 cm, beschädigter Rahmen

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

02.07.2020 - 15:13

Vyvolávací cena:

Franz Schwetz *

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.07.2020 - 15:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online