Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022422/0008

Carl Franz Bauer *

, (Wien 1879-1954) Fiakerrennen, signiert u. datiert "C. F. Bauer, 1913", Aquarell auf Papier, ca. 25 x 19 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

20.07.2020 - 10:13

Dosažená cena: **
EUR 1.600,-
Vyvolávací cena:

Carl Franz Bauer *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.07.2020 - 10:13
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online