Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070459/0005

Hugo Charlemont

(Jamnitz 1850-1939 Wien) Frühlingslandschaft mit Gänsen am Bach, signiert, datiert Hugo Charlemont 1896, Öl auf Holz, 25 x 40 cm, gerahmt, (Rei)

Gegenstück zu Los 232

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

24.09.2020 - 15:01

Cena:
EUR 2.070,-

Hugo Charlemont

Gegenstück zu Los 232

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Detaily k nabídce

Okamžitě koupit
Bilder
Online do: 24.09.2020 - 15:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online