Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023745/0015

Deckeldose

aus dresdner Porzellan, Marke Meissen, weiß glasiert, farbig, floral bemalt, goldgerändert, Deckel mit Rosenknauf, Durchmesser 8,5 cm, 1. Drittel 20. Jhdt., abgerieben, Knauf bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

05.10.2020 - 15:32

Dosažená cena: **
EUR 130,-
Vyvolávací cena:

Deckeldose

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 05.10.2020 - 15:32
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online