Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016603/0002

Maler 19. Jhdt.

"Herrenbildnis", Öl auf Leinwand, 87 x 69 cm, neuzeitlich gerahmt, Leinwand doubliert, restauriert, partiell beschädigt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

07.10.2020 - 11:13

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 07.10.2020 - 11:13
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online