Emilia von Hallavanya *
(Pula, Istrien 1874-1960 Münche n) "Obststilleben" handsigniert E. v. Hallavanya, Öl auf Leinwand, 66 x 85 cm, in Profilholzrahmen
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
19.10.2020 - 15:01
- Vyvolávací cena:
Emilia von Hallavanya *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 19.10.2020 - 15:01 |
Místo konání aukce: | Graz |