Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 160 -

Eduard Zetsche

(Wien 1844-1927)
Burgruine Weitenegg bei Melk, signiert: Ed. Zetsche, undeutlich datiert, Aquarell und Deckweiß auf Papier, Passepartout-Ausschnitt ca. 23 x 31,3 cm, verglast, gerahmt (SLS) Ruf 600

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:52

Odhadní cena:
EUR 600,- do EUR 900,-
Vyvolávací cena:

Eduard Zetsche

(Wien 1844-1927)

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:52
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020