Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 169

Louise Jansen

(Oberkirchen 1835-1912 Düsseldorf)
Rheinlandschaft, signiert: Louise Jansen, Öl auf Leinwand, ca. 32,5 x 47 cm, Krakelee, gerahmt, Rahmen gering beschädigt (SLS) Ruf 800

Provenienz:
Privatbesitz, Österreich

Expert: Stefan L. Schnöll Stefan L. Schnöll
+43 -732-773 132-76

10.11.2020 - 14:55

Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:

Louise Jansen

Provenienz:
Privatbesitz, Österreich

+43 -732-773 132-76

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Aukce podzim
Datum: 10.11.2020 - 14:55
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.10. - 10.11.2020