Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-048813/0001

Emailarmband

Gold 750, Arbeit Mitte 19. Jh. Steckschließe, Sicherheitskette, Länge ca. 17 cm, 23 g, Email etwas ausgeschartet, Gebrauchsspuren, Zinnlötstellenøg23

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

29.10.2020 - 15:07

Dosažená cena: **
EUR 1.536,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Emailarmband

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Exkluzivní šperky
Datum: 29.10.2020 - 15:07
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 15.10. - 28.10.2020