Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072045/0002

Horace Vernet

(Paris 1789-1863) Wanderer mit einem Hund auf der Rast, Lithographie, im Stein monogrammiert H. V., 10,5x 15 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Provenienz: Privatbesitz, Österreich.

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

03.11.2020 - 10:25

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horace Vernet

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 03.11.2020 - 10:25
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online