Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-037509/0014

Große Schenk-Kanne

Kupfer, getrieben, Deckel mit Muschelornament und Messingknauf, Höhe ca. 46 cm, beschädigt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-27

29.10.2020 - 15:15

Vyvolávací cena:

Große Schenk-Kanne

+43-662-871671-27

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 29.10.2020 - 15:15
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 23.10. - 29.10.2020