Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 178 -

Kolomann Novar

(Dubrovnik 1933-2018 Belgrad, Studium an der Schule f. angewandte Kunst Zagreb, sowie der Akademie Belgrad) "Additiv", auf der Rückseite handsigniert, datiert Kolomann 2004, Acryl/Spachtelmasse auf Karton, Bildausschnitt 53,5 x 55 cm, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

30.11.2020 - 15:29

Vyvolávací cena:

Kolomann Novar

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 30.11.2020 - 15:29
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online