Čís. položky 60

Österreichische Schule, 2. Hälfte 18. Jahrhundert

Österreichische Schule, 2. Hälfte 18. Jahrhundert - Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce

Kaiser Joseph II. (1765-1790), Öl auf Leinwand, kaschiert auf Holz, ca. 14 x 10 cm, vergoldeter durchbrochen geschnitzter Rokoko-Rahmen, kleine Retuschen, leicht beschädigt Ruf 500

Provenienz:
Tiroler Privatsammlung

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

18.11.2020 - 15:19

Dosažená cena: **
EUR 1.536,-
Odhadní cena:
EUR 900,- do EUR 1.200,-
Vyvolávací cena:

Provenienz:
Tiroler Privatsammlung

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 18.11.2020 - 15:19
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online