Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-016644/0003

Siegfried L. Kratochwil

(1916-2005) "Die Totenwache", Öl auf Leinen, auf Platte, signiert S. L. Kratochwil, revers mit einem Text des Malers, datiert 1964, 38,5 x 49 cm, gerahmt, die Oberfläche partiell mit Mängel

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 10:21

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Siegfried L. Kratochwil

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.11.2020 - 10:21
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online