Joan Hernandez Pijuan *
(Barcelona 1931-2005) Aus der Serie "Verd i orla negra", Diptychon, signiert, datiert 1987, Farblithografie, Linolschnitt auf Papier, die Nr.17/35, je 100 x 139 cm, beide gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
25.11.2020 - 10:37
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Joan Hernandez Pijuan *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.11.2020 - 10:37 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |