Čís. položky 193-016584/0001

Alex Amann

Alex Amann - Umění, starožitnosti, šperky

(Bleiberg 1957 geb.) "Sitzender", rückwärts signiert Amann, datiert 2000, Öl auf Leinwand, 33 x 24 cm, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

25.11.2020 - 12:01

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

Alex Amann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.11.2020 - 12:01
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online