Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 90

Hannes Mlenek, WE ARE SLEEPING, 2010

Acryl, Ölfarbe auf Büttenpapier, 104 x 78,5 cm, signiert, gerahmt, © Bildrecht, Wien 2020

www.mlenek.at

11.12.2020 - 20:32

Dosažená cena: **
EUR 1.800,-
Vyvolávací cena:
EUR 1.600,-

www.mlenek.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

+43 1 515 60 351