Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 145-049002/0031 +

Art Deco Brosche

Platin 950, ein Altschliffbrillant ca. 0,75 ct, kleinere Altschliffbrillanten u. Achtkantdiamanten zus. ca. 3,10 ct, synthetische Saphire, Arbeit 1. Drittel 20. Jh., 11,7 g, Klebestelleøx

Expert: Alessandra Thornton Alessandra Thornton
+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

11.12.2020 - 18:06

Vyvolávací cena:
EUR 2.600,-

Art Deco Brosche

+43-1-515 60-204

juwelenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 16.00

Aukce: Klenoty
Datum: 11.12.2020 - 18:06
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online