Josef Floch *
(Wien 1894-1977 New York) Blick ins Freie, handsigniert J Floch, Lithographie Nr. 23 von 250 nummerierten Exemplaren, Bildausschnitt 35 x 18 cm, Passepartout, verglast, gerahmt
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
14.12.2020 - 15:36
- Dosažená cena: **
EUR 360,-
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Josef Floch *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Klenoty, umění a starožitnosti |
Datum: | 14.12.2020 - 15:36 |
Místo konání aukce: | Graz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 14.000,- do EUR 20.000,- -
Odhadní cena:
EUR 12.000,- do EUR 20.000,- -
Odhadní cena:
EUR 8.000,- do EUR 12.000,-