Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 78

(APPERLEY, C. J., Pseud.:) NIMROD.

Memoirs of the life of the late John Mytton Esq. of Halston, Shropshire. Second edition, reprinted (with considerable additions) from the New Sporting Magazine. London, R. Ackermann 1837. Kl.- 4to. Mit gestoch. Titel mit Vignette und 18 kolorierten Aquatintatafeln von H. T. Alken und T. J. Rowlins. IX S., 1 Bl., 206 S., 1 Bl., 8 S. Anz. Illustr. OLn., Goldschnitt (etwas berieben und bestoßen).

- Tooley 67. - Tlw. leicht fleckig.

Expert: Kurt Szendi Kurt Szendi
+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

14.12.2020 - 17:26

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-201

books@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 18.00
stamps@dorotheum.at

+43 1 515 60 323
Aukce:
Datum: 14.12.2020 - 17:26
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online