Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 27

Brillant Diamantring (tlw. behandelt) zus. ca. 2,40 ct

Gold 585, ein behandelter Brillant ca. 1,30 ct, vier kleinere Brillanten und ein Altschliffdiamant zus. ca. 1,10 ct, RW 56, 17,2 g, unbedeutender HaarrissøG17

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43 (732) 77 31 32

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

10.12.2020 - 14:09

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

+43 (732) 77 31 32

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Datum: 10.12.2020 - 14:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020