Čís. položky 27

Brillant Diamantring (tlw. behandelt) zus. ca. 2,40 ct

Brillant Diamantring (tlw. behandelt) zus. ca. 2,40 ct - Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce

Gold 585, ein behandelter Brillant ca. 1,30 ct, vier kleinere Brillanten und ein Altschliffdiamant zus. ca. 1,10 ct, RW 56, 17,2 g, unbedeutender HaarrissøG17

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

10.12.2020 - 14:09

Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Vánoční aukce - Stříbro, sklo, porcelán, Moderní grafika, koberce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.12.2020 - 14:09
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 04.12.-10.12.2020