Brillant Damenring
Gold 585, tlw. rose-vergoldet, Brillanten, zus ca. 0,15 ct, RW 54, 5,6 gøg6
14.01.2021 - 10:21
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
Brillant Damenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 14.01.2021 - 10:21 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |