Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-120343/0000

Carl Rotky *

(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) Stadtkrone Graz, handsigniert Carl Rotky, sowie im Stock monogrammiert CR, Linolschnitt in Farbe (Handdruck), Stockgröße 17 x 22 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher

08.02.2021 - 15:24

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Carl Rotky *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 08.02.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online