Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022455/0025

Paar Wandappliken im flämischen Renaissancestil

, 1. Hälfte 20. Jh, floral geprägte und teilw. bronzierte Messingblechschlder mit jeweils 2 Steckarmen mit Kerzentüllen, je ca. 50 x 32 cm, Altersspuren, Teile lose

01.02.2021 - 10:57

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 01.02.2021 - 10:57
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: Online