Brillantring
Weißgold 585, österr. Amtspunze 1922-2001 (Elefantenkopf W3), drei Brillanten zus. ca. 0,30 ct, RW 56, 3,2 gøG3
Expert: Oskar Philipp
Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202
oskar.philipp@dorotheum.at
11.02.2021 - 10:26
- Vyvolávací cena:
Brillantring
Expert: Oskar Philipp
Oskar Philipp
+43-1-515 60-90 202
oskar.philipp@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty a Hodinky |
Datum: | 11.02.2021 - 10:26 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |