Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 382-031123/0010

Altschliff Brillant Ring

Gold 585, Altschliffbrillant ca. 0,50 ct, in Platinfassung RW 65, 4,4 gøg4

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

25.02.2021 - 10:28

Vyvolávací cena:

Altschliff Brillant Ring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 25.02.2021 - 10:28
Místo konání aukce: Innsbruck
Prohlídka: 18.02. - 25.02.2021