Čís. položky 091-120320/0000

Brunhilde Stübinger-Kochauf

(Cattaro/Dalmatien 1912/2006 Anger, Besuch der Landeskunstschule Graz) Steirische Landschaft mit Wegkreuz, Öl auf Leinwand, 66,5 x 78 ca, auf Spannrahmen, Leinwand verschmutzt, abgerieben, stark beschädigt øx

03.05.2021 - 15:19

Vyvolávací cena:

Brunhilde Stübinger-Kochauf

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.05.2021 - 15:19
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online