Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 302-617114/0001

Allianzring

Gold 585, Brillanten zus. 0,21 ct, ein Smaragd 0,67 ct, RW 51, 6,4 g, Tragespurenøg6

27.05.2021 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Allianzring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 27.05.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.05. - 26.05.2021