Joan Miro *
(Montroig 1893-1983 Palma de Mallorca) Ohne Titel, aus: La mélodie acide, bezeichnet: H. C, Prägesignatur: Miró, Lithographie auf Velin, Blattgröße ca. 33 x 25,2 cm, WVZ Mourlot 1223, Cramer 248
Expert: MMag. Stefan L. Schnöll
18.05.2021 - 15:19
- Dosažená cena: **
EUR 380,-
- Vyvolávací cena:
Joan Miro *
Aukce: | Obrazy |
Datum: | 18.05.2021 - 15:19 |
Místo konání aukce: | Linz |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 120.000,- do EUR 160.000,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 2.500,- do EUR 3.500,-
Položky z jiných aukcí
- 1996 Tignanello, Marchesi Antinori, Toskana, 90 Cellar Tracker-Punkte
- 2001 Rioja DOCa Gran Reserva Especial Castillo Ygay, Marqués de Murrieta, La Rioja, 98 Falstaff-Punkte
- 2 Schmuckstein Ohrringgehänge
- Anglo-holländische Schule, 17. Jahrhundert