Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073216/0002

J. Höger, um 1880

Wanderer im Salzkammergut, signeirt J. Höger, Öl auf Leinwand, 42 x 58 cm, gerahmt,(W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

22.06.2021 - 10:14

Dosažená cena: **
EUR 650,-
Vyvolávací cena:

J. Höger, um 1880

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Bilder
Datum: 22.06.2021 - 10:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: online