Čís. položky 110-022848/0011

Ernst Huber

Ernst Huber - Umění a starožitnosti

(Austrian 1895-1960) Am Brunnen im Dorf, signiert E. Huber, Kreide auf Papier, 23 x 33 cm, Passep., gerahmt, verglast

07.06.2021 - 10:28

Vyvolávací cena:

Ernst Huber

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.06.2021 - 10:28
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online