Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 193-015761/0001

Giselbert Hoke *

(Warnsdorf/Böhmen 1927-2015 Klagenfurt) "Brennendes Schloss", signiert Hoke, datiert 65, Öl auf Holz, 66,5 x 100,5 cm, partiell mit Oberflächenmängel Trockenschäden

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

16.06.2021 - 10:12

Vyvolávací cena:
EUR 15.000,-

Giselbert Hoke *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 16.06.2021 - 10:12
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: Online