Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-023902/0004

Josef Tichy

(Pörtschach 1922 - 2001, Studium am Kärntner Landesinstitut für bildende Kunst, unter A. Clemenschitsch) "Istanbul", handsigniert J. Tichy, Radierung, Stockgröße 29,5 x 37,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Friedrich Reinbacher

26.07.2021 - 15:26

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Josef Tichy

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 26.07.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: Online