Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039279/0002

Robert Lehner *

(Salzburg 1950 geb.)
Festung Hohensalzburg mit Kajetanerkirche und Karolinenbrücke im Vordergrund, unleserlich signiert und datiert unten rechts: (2)012, Öl auf Pressplatte, ca. 58 x 63,5 cm (Bildausschnitt), gerahmt

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

05.08.2021 - 14:30

Dosažená cena: **
EUR 384,-
Vyvolávací cena:

Robert Lehner *

(Salzburg 1950 geb.)

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Sommerauktion
Datum: 05.08.2021 - 14:30
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.07. - 05.08.2021