Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022952/0001

Wilhelm Kaufmann *

(Salzburg 1901-1999), "Auf dem Weg zur Heuernte", signiert "W. Kaufmann", Öl auf Leinwand ca. 70 x 82 cm, gerahmt

27.09.2021 - 10:17

Vyvolávací cena:

Wilhelm Kaufmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 27.09.2021 - 10:17
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online