Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026105/0001

Franz Glaubacker *

(Sarajewo 1896-1974 Linz) Blick auf die Voralpen im Salzkammergut, signiert: F. Glaubacker, Öl auf festem Karton, ca. 27 x 34,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:22

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:

Franz Glaubacker *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online