Čís. položky 138-074096/0008

Joaquinn Miro Argenter

Joaquinn Miro Argenter - Obrazy

(Sitges 1849-1914) Venedig, Canal Grande, signiert J. Miro, Öl auf Leinwand, 38 x 54,5 cm, gerahmt, (Rei)

Gegenstück zu Los 3

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

02.11.2021 - 15:17

Vyvolávací cena:
EUR 1.800,-

Joaquinn Miro Argenter

Gegenstück zu Los 3

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 02.11.2021 - 15:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online