Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-022772/0024

Eisengitterfragment

, wohl spätes 19/frühes 20. Jh., vernietete Eisenstabkonstruktion mit geschmiideten Speerspitzen und Lackresten, ca. 96 x 73 cm, Altersspuren

08.11.2021 - 10:05

Vyvolávací cena:

Eisengitterfragment

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten, Möbel und Technik
Datum: 08.11.2021 - 10:05
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: Online